Mēs piedāvājam

APKURE, VENTILĀCIJA, KONDICIONĒŠANA VEICAM DAŽĀDU JAUDU APKURES KATLU TIRDZNIECĪBU, MONTĀŽU , REMONTU UN SERVISA APKALPOŠANU. UZSTĀDĪSIM GAISA APKURES KATLUS, KURUS VAR IZMANTOT, LAI APSILDĪTU RAŽOTNES TELPAS, LIELVEIKALUS, SPORTA HALLES UN NOLIKTAVAS. VEICAM APKURES KATLU IKGADĒJĀS TEHNISKĀS APKOPES SASKAŅĀ AR RAŽOTĀJA NORĀDĪJUMIEM UN BŪVNORMATĪVIEM. VEICAM SILTO GRĪDU, RADIATORU, KONVEKTORU UN GAISA SILDĪTĀJU MONTĀŽU. ATBILSTOŠI KLIENTU VAJADZĪBĀM UN VĒLMĒM APKURES SISTĒMAS IESPĒJAMS IERĪKOT SIENĀS, GRIESTOS, KĀ ARĪ ZEM GRĪDAS. TĀPAT VEICAM VISU VEIDU VENTILĀCIJAS UN DZESĒŠANAS SISTĒMU MONTĀŽU.
GĀZAPGĀDE, IEKŠĒJIE GĀZES VADI VEICAM GĀZES PIESLĒGUMA IZBŪVI PRIVĀTMĀJĀM, DZĪVOKĻIEM, DAUDZDZĪVOKĻU MĀJĀM, NOLIKTAVĀM UN RAŽOTNĒM. VEICAM GĀZES IEKĀRTU EKSPLUATĀCIJAS ATBILDĪGĀ PERSONA PAR GĀZES SAIMNIECĪBU AR TIESĪBĀM VADĪT (IZPILDĪT) GĀZBĪSTAMOS DARBUS. VEICAM GĀZES APKURES KATLU UN TO DEGĻU MONTĀŽAS, TIRDZNIECĪBAS, IEREGULĒŠANAS, SERVISA APKALPOŠANAS DARBUS KATLU MĀJĀS ARĪ AR OBJEKTA NODOŠANU EKSPLUATĀCIJĀ PĒC KOMPLEKSĀS PĀRBAUDES. VEICAM IEKŠĒJO GĀZES VADU MONTĀŽU, REMONTU, SERVISA APKALPOŠANU, KĀ ARĪ GĀZES SKAITĪTĀJU NOMAIŅU UN MONTĀŽU UN GĀZES SKAITĪTĀJU VERIFIKĀCIJU.
ŪDENS APGĀDE UN KANALIZĀCIJAS SISTĒMAS ŪDENSAPGĀDES SISTĒMĀM VEICAM APKOPES (HIDROFORIEM PĀRBAUDĀM UN, JA NEPIECIEŠAMS, PAPILDINAM GAISA SPIEDIENU. KARSTĀ ŪDENS UZSILDES BOILERIEM VEICAM REGULĀRAS TILPNES TĪRĪŠANAS UN MAINAM MAGNIJA ANODUS, KAS TILPNES PASARGĀ NO KOROZIJAS). VEICAM KANALIZĀCIJAS UN ŪDENSAPGĀDES SISTĒMU PIESLĒGŠANAS DARBUS, ESOŠO SISTĒMU PĀRBŪVES, REMONTA UN APKOPES DARBUS. VEICAM ŪDENS UN KANALIZĀCIJAS SISTĒMU DEMONTĀŽAS UN  MONTĀŽAS DARBUS.

Par mums

SIA" DARTES" IR SERTIFICĒTS UZŅĒMUMS AR VAIRĀK KĀ 15 GADU VEIKSMĪGU PIEREDZI APKURES SISTĒMU TIRDZNIECĪBĀ , MONTĀŽĀ UN APKALPOŠANĀ.

GALVENIE DARBĪBAS PRINCIPI IR: APKURES, ŪDENSVADU, KANALIZĀCIJAS, VENTILĀCIJAS, KONDICIONĒŠANAS, GĀZES SISTĒMU TIRDZNIECĪBA, MONTĀŽA UN APKALPOŠANA SASKAŅĀ AR LATVIJAS REPUBLIKAS BŪVNORMATĪVU UN EIROPAS SAVIENĪBAS PRASĪBĀM UN NOTEIKUMIEM.

UZŅĒMUMA MĒRĶIS IR SNIEGT KLIENTU PRASĪBĀM, VĒLMĒM UN VAJADZĪBĀM ATBILSTOŠU PAKALPOJUMU.

SAVĀ NOZARĒ ESAM STABILS UN KONKURĒTSPĒJĪGS UZŅĒMUMS, JO AR MŪSU UZŅĒMUMA DARBINIEKU KOMPETENCI UN UZKRĀTO PIEREDZI SPĒJAM NODROŠINĀT PAKALPOJUMS, KAS ATBILST AUGSTAS KVALITĀTES, STANDARTU UN DROŠĪBAS NOTEIKUMU PRASĪBĀM, KĀ ARĪ LATVIJAS BŪVNORMATĪVU UN EIROPAS SAVIENĪBAS PRASĪBĀM UN NOTEIKUMIEM.